bitka.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitka.net


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имам питане ?????

Go down 
+10
KAGEBISTA
SilverBoy
Dj-RIP-er
L1vingdead
Vladko
KaligulaBesni
Montoya
Lilith
Joro
sama
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Montoya
Veteran
Veteran
Montoya


Брой мнения : 31
Age : 35
Registration date : 08.05.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Май 2007, 11:21

Ейй....защо му сложихте бан...на мен ми се гледаше забавен Sad
Върнете се в началото Go down
L1vingdead
Администратор
Администратор
L1vingdead


Брой мнения : 73
Registration date : 14.03.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Май 2007, 12:03

Много е устата ,за това пое банана... туко виж му запуша устата sex1 cheers geek ban beer2


Последната промяна е направена от на Пет 18 Май 2007, 14:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nqmawe




Брой мнения : 1
Registration date : 14.05.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Май 2007, 14:01

L1vingdead написа:
Много е устата ,за това пое банана... туко виж му запуша устата cheers geek ban beer2
I ti li si bil s nas ne sym zabelqzal Smile
Върнете се в началото Go down
L1vingdead
Администратор
Администратор
L1vingdead


Брой мнения : 73
Registration date : 14.03.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeПет 18 Май 2007, 18:05

Ти кой си?
Върнете се в началото Go down
Montoya
Veteran
Veteran
Montoya


Брой мнения : 31
Age : 35
Registration date : 08.05.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeСъб 19 Май 2007, 02:47

Сега ако беше написал "Твоя най-лош кошмар" щях да отида да гледам някой филм на ужасите..ама на...нямааа bash Sad И ще трябва да лягам...пфу Sleep
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeСъб 19 Май 2007, 11:09

Ха ха ха , лоши хора защо се карате с най големия атакер бре , срама нямате ли .
Жоре трябва да си изброим шотовете че нищо чудно ние да му вземем приза за най много убийства , компа ми се задръства от шотчета. А за най много пъти убит май трябва с лорда да се конкурира , чесно казано нямам идея кой е водач , ама знам че и двамата са им умирале много , много акаунти scratch
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
Montoya
Veteran
Veteran
Montoya


Брой мнения : 31
Age : 35
Registration date : 08.05.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeСъб 19 Май 2007, 12:32

Който си има..ще си умира..който си няма като мен ще си гледа сеира Smile
Върнете се в началото Go down
Joro
Баш спамер
Баш спамер



Брой мнения : 16
Registration date : 27.03.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeПон 21 Май 2007, 09:14

Димо, аз скрийнове не правя от много време насам. Не мисля, че има акаунти заслужаващи снимка. Виж на Саундстар щях да си направя със сигурност ама не ми върза. Кво да снимам некви мишоци elephant
Върнете се в началото Go down
WindFire

WindFire


Брой мнения : 13
Registration date : 14.05.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeЧет 24 Май 2007, 20:12

baby Що банна големия атакер бе Жельо Suspect Трябва да има поне някой да се гъбаркаме във форума Embarassed Добре че има кой да му отговори за предизвикателството над 60 ниво Basketball pirat Тримата мускетари и златната ябълка му отнесоха акаунтите като кьорав делфин шамандура...и после оправданието беше "ма те не бяха мои" scratch lol! Ще се разплача от смях... rofl Дето се вика...не дразни лъва докато спи spank
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitimeЧет 24 Май 2007, 22:27

Той пак е тука Smile Жельо много му се радва cupidhit
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
Sponsored content





Имам питане ????? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам питане ?????   Имам питане ????? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам питане ?????
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
bitka.net :: Лафче-
Идете на: