bitka.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitka.net


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 актуалните въпроси за днес са

Go down 
+9
Jassmit
valkodav
KAGEBISTA
L1vingdead
Forum_User
Buu*
kobmish
Dimo
Simeto10
13 posters
АвторСъобщение
Simeto10




Брой мнения : 7
Registration date : 18.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 12:34

въпрос №1 кои хакна битката то е ясно че сигурно е замесен човек от този форум тъи че да си признава без бои???
№2 и тъи като сте хакнали играта поне изтриите няколко ацц на пружинката не че не можем да ги убием и официално ама за кво да се напрягаме.???
№3 кога ще свършите работата и ще може да се играе вече питам аз?????
Очаквам включване от нашия таен агент под прикритие Щирлиц ако тои е зает нема проблеми ще командироваме Гестапо специално да разследва случая Shocked Twisted Evil cheers lol!
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 13:08

Знаех си че така ще стане , нали все пак прорукувах . Явно освен атакер отмен и пророк става lol!
Ще ви събирам по някоя стотинка да ви казвам бъдещето hi
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
kobmish
Баш спамер
Баш спамер



Брой мнения : 19
Registration date : 21.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 13:16

Само не разбрах, защо любимия ми форум изчезна confused Все пак там съм админ и мога да избивам комплекси на воля... Тук даже нямам едит на чуждите мнения Crying or Very sad

Dimo: Какво направи да си админ , пробвай и тука може да има успех baby1
Върнете се в началото Go down
Buu*

Buu*


Брой мнения : 56
Age : 37
Registration date : 20.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 05:03

хмм...Това хакване продължи доста дълго време!Още продължава!
1.Никакво население не съм видял от 2 дни.
2.Никакъв форум няма да се оплача как си е редно.(Единствено на теб Димо и компания разбира се мога а изплача душата си
Surprised )
3.Очаквам с огромно нетърпение да видя причината за всичко това Smile

П.С:Надявам се да няма неприятни изненади след оправянето на проблема (Визирам някои акаунти с 1-2-10к армия повече,туко виж и някой друг милярд в банката им Laughing )

Чао за сега и приятно биткане Smile swordfight , whip

и да няма много stretcher, spank и най-вече => dead1
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 11:46

Buu* написа:
П.С:Надявам се да няма неприятни изненади след оправянето на проблема (Визирам някои акаунти с 1-2-10к армия повече,туко виж и някой друг милярд в банката им Laughing )

Приятел тези неща вече се случиха. Ние бяхме събрали 15 млрд в една каса и тъкмо щяхме да ги прехвърляме и убиха аццто ...Как са разбрали за касата ... само те си знаят ...
Фактите са че след всяко подобно спиране на битка.нет стават странни неща ... Аз лично си загубих най-силните ацц-та точно по този начин ... ама това е др тема.

А иначе Ламаринения каза първо че имало токов удар. После систамата се била реснала .... ама забила ... после пък въпреки че уж била забила имаше начална страница ... е да ама по някое време както си е била забила се появи и форум ... пък после пак изчезна ...

И след като му обясних колко странно пак се получи с това ацц, той спря да ми пише ... за мен просто нямат оправдание и този път ... Както винаги не искат да си признаят че за пореден път са ги хакнали ... И сега понеже явно няма пострадали от "техните" хора, няма бек ъп ... Ламарината каза: за какво да има бек ъп? Демек нямало причина ....
А аз си мисля че те казаха ... при подобно нещо => бек ъп...
Върнете се в началото Go down
L1vingdead
Администратор
Администратор
L1vingdead


Брой мнения : 73
Registration date : 14.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 16:24

пука ти,да ядат грездеи и да се радват Smile
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 17:57

L1vingdead написа:
пука ти,да ядат грездеи и да се радват Smile


Ами да ти кажа бая много ми пука, защото заради това ацц, лидера ми се отказа от играта и разпусна съюза ...
Сега останах зам лидер и дипломат без съюз ... мислиш ли че не ми пука?
Върнете се в началото Go down
Buu*

Buu*


Брой мнения : 56
Age : 37
Registration date : 20.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 18:08

в Поседно време доста се отегчих от битката Sad.Това което става ми убива всякакво желание за игра-защото в последно време само седя и чакам кога ще се пусне битката.

М-А-Ф-И-Я!!!Само това мога да кажа

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /www/bitka.net/virus/root/index.php on line 4

NO COMMENT!
Това вече е върхът на сладоледа,неочаквани стрингове!А тези,които трябва да обеснят закакво е това се крият!В инсект пък ще го пуснат след 23 часа?!Какъв е смисала?Smile

Колкото 10тина играчи,дават пари за СМС-толкова и останалите потребители.Те не осъзнават ли ,че вече стават досадни с всичко това?!Дори форума да бяха оправили или да създадат друг-колко му е!Просто не им изнася!

П.С:Тази твоя каса за Вирус ли става въпрос или Инсект? Smile
Върнете се в началото Go down
KAGEBISTA

KAGEBISTA


Брой мнения : 30
Registration date : 13.04.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 19:00

Forum_User написа:
L1vingdead написа:
пука ти,да ядат грездеи и да се радват Smile


Ами да ти кажа бая много ми пука, защото заради това ацц, лидера ми се отказа от играта и разпусна съюза ...
Сега останах зам лидер и дипломат без съюз ... мислиш ли че не ми пука?


Оф брато много навътре приемаш нещата ако не играеш за кеф по-доре не играи. То ясно че всички в някаква степен сме мазохисти ама ако се ядосваш няма смисъл да играяеш.
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 19:31

Касата е в инсект, съюза логично и той там.

Ами как няма да се дразня като малко или много сме вложили труд в тоя съюз ... за да се докажем, да се задържим, да сме винаги сред първите ... а сега какво стана ...

Колко безсънни нощи минаха в труд ... колко дни ... и сега ... заради "умните" админи ...

Ако ни бяха избили (ама честно) нямаше да ме е яд ... по-силни, по-добри играчи, победили са ни ... ама от неуредици и нечестна игра ... как да не се дразня ...
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 19:55

Защо се ядосвате за глупости, тази игра от както я крадаха , триха или там квото и се случи навремето е тръгнала все назад. Няма екип който дая подържа и а неможе да се оставе на произвола.
До колкото разбрах нямало ток, и хост.бг нещо се сбозил но това е толкова несериозно kyky kyky kyky
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
valkodav

valkodav


Брой мнения : 31
Age : 43
Registration date : 08.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 20:28

кой каза ууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу
beer3
като нема битка има водка *crazyplane*
Наздраве на всички над 18 години Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:091a41cc
valkodav

valkodav


Брой мнения : 31
Age : 43
Registration date : 08.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 20:31

Димо е много прав!(Пак може и да е седнал Razz )
Не си хабете здравето и нервите! Та това е само игра!
Аре лека и мека Twisted Evil до към 23.00 пак знаеш ли?
До утре! scratch
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/play:091a41cc
Jassmit
Баш спамер
Баш спамер
Jassmit


Брой мнения : 25
Registration date : 17.04.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 20:40

Абсолючно съм съгласна. Я тая битка я зарежете и излезте някъде. Събота е, клубове и дискотеки колкото щеш Razz
beer2
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 21:52

What a Face

може и други ден да се видя с мойте ацц-та drunken
Върнете се в началото Go down
Dj-RIP-er
Модератор
Модератор
Dj-RIP-er


Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 20.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 22:25

Ами мисля че сте големи оптимисти защо мислите, че някой се възползва от всички бек ъп-ове и че са ти убили касата точно заради него ето и Димо показа няколко скрийна с убийства на ацц-та с 5-6 милярда в тях и той ли се е възползвал от нещо за да разбере че в тях има пари или просто знае как да играе

а между другото кой ти е съюза Question

Jassmit от рожден ден се връщам много ме е яд че нещяха да ходят на нощтна в студентски но какво да се прави Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 23:15

НЕ бе виж ся ... има прекъсване на играта ... пускат я и веднага умирам ... като преди това никога не съм имал врагове, в цялата игра няма човек който да ме мрази ... и умирам ... точно веднага след пускането ... и то само аз .... само мойто ацц... както и да е .. не ми се говори


А съюза беше - Street Fighters, в инсект
Върнете се в началото Go down
demonhunter

demonhunter


Брой мнения : 10
Registration date : 14.04.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeНед 27 Май 2007, 11:46

Parse error: syntax error, unexpected T_IF in /www/bitka.net/virus/root/index.php on line 7

и не ме пуска в вирус а 185 ацц-та играят .Кво ли правят Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Lupolin




Брой мнения : 8
Registration date : 06.06.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeВто 12 Юни 2007, 17:02

Форум усран ли си слабичък си и за тва мреш ако искаш скреенче мога да ти копна.... pirat bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Leviathan

Leviathan


Брой мнения : 30
Age : 44
Registration date : 24.03.2007

актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitimeПет 15 Юни 2007, 18:40

Тоя пък ...

Да ослепееш дано че да не може да четеш мненията на мароканеца в този форум, сляпо куче водач да ти се падне все на червено да те прекарва ... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





актуалните въпроси за днес са Empty
ПисанеЗаглавие: Re: актуалните въпроси за днес са   актуалните въпроси за днес са Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
актуалните въпроси за днес са
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
bitka.net :: Лафче-
Идете на: