bitka.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitka.net


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Здравейте братушки :)

Go down 
+3
Montoya
sama
Forum_User
7 posters
АвторСъобщение
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 16:07

Здравейте братушки...

Спам Корпорейшън и тука полази Smile

Преполагам част от вас ме познават ... За другите ... Ми един от спамерите съм Smile

А здравейте ... horse1 *crazyplane* baby
Върнете се в началото Go down
sama
V.I.P.
V.I.P.
sama


Брой мнения : 39
Registration date : 13.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 19:22

Ми добре дошъл beer2
Върнете се в началото Go down
Montoya
Veteran
Veteran
Montoya


Брой мнения : 31
Age : 35
Registration date : 08.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 20:37

Едно време спамерите бяха в конфликтни отношения с модераторите...и сега ли е така Smile Понеже не че бях от първите, но бях от заядливите, и най ми доставяше удоволствие да ядосвам модератори king spam А иначе ... hi
Върнете се в началото Go down
Dj-RIP-er
Модератор
Модератор
Dj-RIP-er


Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 20.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeПет 25 Май 2007, 21:27

Montoya написа:
Едно време спамерите бяха в конфликтни отношения с модераторите...и сега ли е така Smile Понеже не че бях от първите, но бях от заядливите, и най ми доставяше удоволствие да ядосвам модератори king spam А иначе ... hi

Първо добре дошъл на още един спамер alien

Монтоя зависи от модераторите аз не съм от най-избухливите и трудно ще ме ядосаш, но за сега няма вражда между никой във форума освен май всички срещу калигула ама това е друг разговор Smile
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 00:30

Монти аз май съм с талант да ядосвам хората , Щом Амазонката си е казвалч е аз съм от малкото хора успявали адя изкарат извън нерви scratch
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 00:47

Ами значи Монтоя ся за официалния форум на битка.нет мога да ти кажа че конфликт нема никакъв.
Има 2 спамерски организации - Спам корпорейшън (моята) И Антиспам Лигата (на кобмиш). Значи тия вторите половината са админи др половина модове ...
Да не говорим че там пишем 20-25 човека от които 10 админа и 15 мода ... ама карай Smile

та няма как да възникне конфликт ... освен сами да си ядосват ... Smile


П.П. Ся слагам официалния аватар и подпис на мойта спамерска фракция ... и тук полазих Smile

Едит: Егати чаршаф поста стана ... ей за това говоря Wink
Върнете се в началото Go down
Jassmit
Баш спамер
Баш спамер
Jassmit


Брой мнения : 25
Registration date : 17.04.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 00:58

Forum_User написа:
Значи тия вторите половината са админи др половина модове ...

А третата половина е групичката на баш спамерите Wink - нея къде я забрави? bash


Последната промяна е направена от на Съб 26 Май 2007, 01:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 01:11

Jassmit написа:
А третата половина

Абе 3-та третина може Smile ама трета половина технически не е възможна Wink Ся вие че го можете добре можете го ... ама чак такива метаморфози неможете Wink


Иначе не съм ви забравил... изтървах ви от "чаршаф"-а Smile


Поздрав за всички със Иван Иванов и орк. Мелодия - Салами - банани.mp3
Върнете се в началото Go down
Jassmit
Баш спамер
Баш спамер
Jassmit


Брой мнения : 25
Registration date : 17.04.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 01:48

Forum_User написа:

Абе 3-та третина може Smile ама трета половина технически не е възможна Wink Ся вие че го можете добре можете го ... ама чак такива метаморфози неможете Wink

Това беше оксиморон, бре Laughing
Ама ти в нашите възможности не се съмнявай lol!
Върнете се в началото Go down
L1vingdead
Администратор
Администратор
L1vingdead


Брой мнения : 73
Registration date : 14.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 11:14

Добре си дошъл. hi
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 11:39

Ся като гледам и тука бая админ и мод се е завъртело Wink

Браво браво чувствам се по сигурен така (сигурен че няма да има други спамери освен нас rabbit )
Върнете се в началото Go down
Montoya
Veteran
Veteran
Montoya


Брой мнения : 31
Age : 35
Registration date : 08.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 11:49

Ами да и на мене ми се отдава да ядосвам хората Smile Тука повечко внимавам. А за всички срещу калигула...всички без мен...аз си бях за оставането му тук. Момчето беше забавно Smile Пък и насърчаваше отварянето на форума по-често Smile
Върнете се в началото Go down
Dj-RIP-er
Модератор
Модератор
Dj-RIP-er


Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 20.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 11:59

Относно Калигула аз не исках да го баннват ама Жельо май беше на друго мнение иначе ми беше много интересно как дефендъра му във вирус беше 24лвл с 4к армия и 36 милиона деф, но както и да е вече е с 2к население на 30 лвл boxing
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 12:10

Dj-RIP-er написа:
да е вече е с 2к население на 30 лвл

А не ти ли каза че ще ти boxing зъбите ... или на теб за ръце говореше Smile че съм чувал много хора така изпопребил Very Happy hump
Върнете се в началото Go down
Dj-RIP-er
Модератор
Модератор
Dj-RIP-er


Брой мнения : 39
Age : 33
Registration date : 20.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 12:24

А ми мен не ме е заплашвал но нямам нищо против да дойде да ме намери и да видим какво ще направи ако иска всеки петък съм в Тантра в Студентски град на нощна ако иска нека да дойде boxing

Ама дай да приключваме тази тема че нали съм мод а не спамер въпреки че в другия форум няма голяма разлика Smile
Върнете се в началото Go down
Forum_User
Баш спамер
Баш спамер
Forum_User


Брой мнения : 74
Age : 37
Registration date : 25.05.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeСъб 26 Май 2007, 15:41

заключ Wink
Върнете се в началото Go down
L1vingdead
Администратор
Администратор
L1vingdead


Брой мнения : 73
Registration date : 14.03.2007

Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitimeНед 27 Май 2007, 10:49

lud
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Здравейте братушки :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте братушки :)   Здравейте братушки :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Здравейте братушки :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
bitka.net :: Лафче-
Идете на: