bitka.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bitka.net


 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Нови игри

Go down 
+13
Buu*
borabora
WindFire
Forum_User
L1vingdead
demonhunter
Jassmit
Montoya
Vladko
Segmadis
strymon
Hermes
Dimo
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeПон 25 Юни 2007, 11:47

Брех много майстори на хирус 3 имало тука bow ще ми е драго да примеря сили с някой от вас .
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
nono




Брой мнения : 9
Registration date : 21.06.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeПон 25 Юни 2007, 12:11

Ще видим някой път може и да премерим сили да видим cheers
Върнете се в началото Go down
DarkKnight




Брой мнения : 16
Registration date : 07.06.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeВто 26 Юни 2007, 17:26

кога ще направим турнирче по heroes3? Smile
Върнете се в началото Go down
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=16428
Leviathan

Leviathan


Брой мнения : 30
Age : 44
Registration date : 24.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСъб 25 Авг 2007, 18:22

ха ха ...

Който иска да разбере как в действителност се играе Heroes III The Wake Of Gods да заповяда ... а за Heroes III Shadow Of Death няма да коментирам там ако желаете по двама мога да ви пробвам че по-бързичко да стане albino

Въпреки че ми е малко скучна с удоволствие ще ви предам няколко безплатни урока. Виж ако пък случайно някой играе Age Of Empires II version 1.0C може докато протичника на Heroes си мили хода да поопъна някой и на AOE II horse1
Върнете се в началото Go down
strymon

strymon


Брой мнения : 15
Registration date : 19.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:49

Да живеят МАГМАРИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! Всички ЛЮДЕ под ножа! Димо, предизвиквам те на swordfight утре в 12:00 в окръга - да си премерим силите boxing и да ти взема скалпа!!! afro spank spank spank
rofl rofl rofl
Върнете се в началото Go down
strymon

strymon


Брой мнения : 15
Registration date : 19.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:52

Тази игра наистина се оказа безумно добра - постоянно развитие, нови и нови задачки, трудности, които предизвикват интерес и не ти позволява да ти доскучее... Постоянно развитие на самата игра като графики и тем подобни! По-добра игра за сега не съм срещала lol! lol! lol!
beer2 за всички играещи я!
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:52

Убито магмаров 182 Айде да станат 199 че ти поне да си ми кръла бройка swordfight
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
strymon

strymon


Брой мнения : 15
Registration date : 19.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:54

хахахаха, човече малко ( baby )! А защо се криеш и не дойдеш да те понапляскам малко? boxing bash swordfight
Върнете се в началото Go down
Dimo
Администратор
Администратор
Dimo


Брой мнения : 150
Registration date : 13.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:55

Защото много ще те боли човек на половината ти месеци игра да те пляска лошо baby1
Върнете се в началото Go down
https://bitka.catsboard.com
strymon

strymon


Брой мнения : 15
Registration date : 19.03.2007

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeСря 14 Ное 2007, 00:59

Мило ми, човеченце, колко пъти вече ти хвърлям ръкавица (то не вяха шамари, то не бе чудо), но някакси все не успяваш да събереш сили и да проявиш воля да ми отговориш на поканата...
Не се страхувай - няма да боли, просто ще ти резна косицата - то като постригване... Е верно с малко екстри, ама... kiss
Върнете се в началото Go down
KaDx




Брой мнения : 1
Registration date : 26.02.2010

Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitimeПет 26 Фев 2010, 11:47

Нови игри - Page 2 1253314686_erepublik
Какво е eRepublik?
eRepublik е социално-мрежова мултиплеър и масова онлайн стратегическа игра.Тя осигурява модел в реално време на съвременния свят и позволява на играчите да симулират своите политически, бизнес или военни стремежи, по този начин реално да променят хода на историята.

Защо да се регистрирам?
В момента жителите на eБългария са близо 11 хиляди, като голяма част от тях не са активни. На десето място сме по този показател, но в сравнение със силите в играта, като Полша и Сърбия, населението ни е малко. Целта ни е да увеличим броя на активните играчи и да запазим българските районите, които до скоро бяха част от еРумъния, но за щастие успяхме да си ги върнем.

Какво ще правя аз?
В началото eRepublik няма да ти отнема повече от 5 минути на ден и няма да имаш много възможности. Но стига да си активен, след няколко дни ще можеш да започнеш действията, с които ще постигнеш военните, икономическите, политическите или медийните си желания. Активността представлява работенето, тренирането и купуването на храна всеки ден. Първите две ти дават опит, нужен за да вдигаш нива. След всяко постигнато ниво можеше да се възползваш от дейност, която то ти предлага.

Реших да се регистрирам…
Ще съм искрен с теб и ще ти кажа, че ако кликнеш тук ще се регистриращ и аз ще съм те поканил.
Какво ще спечеля аз от това?Още когато се регистриращ ще ти пратя съобщение със полезни съвети за ранното ти развитие в играта. Винаги ще можеш да ме помолиш за храна или нещо друго, ако не можеш сам да си го купиш. Ако нещо не ти е ясно относно играта, винаги ще можеш да ме попиташ.
Какво ще спечелиш ти от това?
Когато стигнеш шесто ниво автоматично ти ще получиш 5 Злато, но също и аз ще получа толкова, защото съм те поканил. Както сам се досети, това не е чак толкова много, щом го раздават просто ето така.

Приятна игра!


Нови игри - Page 2 Bgerepublicv2
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нови игри - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нови игри   Нови игри - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нови игри
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
bitka.net-
Идете на: